Problematyka zdrowego żywienia stanowi nieodłączny element codziennego życia i dlatego postanowiliśmy poruszyć ten temat podczas zajęć, w ramach „Tygodnia z profilaktyką”.

Omówiliśmy różne aspekty dotyczące prawidłowego odżywiania, z uwzględnieniem skutków niewłaściwego składu oraz ilości pokarmu, braku higieny podczas przechowywania, sporządzania oraz spożywania posiłków.

Uczniowie poznali skutki braku odpowiednich składników pokarmowych w codziennej diecie oraz związane z ich niedoborem choroby.

Wykorzystując posiadaną i zdobyta wiedzę uczestnicy zajęć ułożyli prawidłowy jadłospis oraz piramidę żywieniową.

Mamy nadzieję, że zaktywizowałyśmy wszystkich na rzecz działań promujących zdrowy styl życia.

Zajęcia przeprowadziły:

Renata Kulpińska i Monika Gieroń